Nauczyciele: konferencja - szkolenie

Program Dnia Konferencyjno-Szkoleniowego dla nauczycieli w GEM-ie znajduje się w iGLO (dostępny dla nauczycieli po zalogowaniu - w przypadku braku loginu/hasła prosimy kliknąć tutaj).

Uczniowie III LO najlepiej napisali maturę

Uczniowie "Trójki" najlepiej napisali obowiązkową maturę we Wrocławiu. Nasza szkoła nie miała sobie równych z języka polskiego (średnio 80,8 pkt), matematyki (93,2 pkt) i angielskiego (96,1 pkt).

Więcej informacji w artykule Gazety Wyborczej, gdzie można również znaleźć tabelę z zestawieniem wyników matur wszystkich wrocławskich ogólniaków.
« Α ... 30 31 32 [ 33 ]