Życzenia Świąteczne

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom oraz Uczniom i ich Rodzicom składamy najserdeczniejsze życzenia spokojnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze, miłych prezentów, udanego wypoczynku.

W nadchodzącym 2011 roku - zdrowia, pomyślnej realizacji wszystkich zamierzeń, spełnienia marzeń.

przed Pasterką i po Nowym Roku

...czeka nas wiele ważnych wydarzeń związanych z nauką, egzaminami, klasyfikacją, życiem społecznym i klasowym, okresami świątecznymi (Boże Narodzenie, długi weekend Trzech Króli, ferie zimowe...).
Proszę o uważne przejrzenie terminów. Dane w MATERIAŁACH IGLO.

W sprawie rozbudowy III LO...

...Władze Miasta skierowały do nas pismo, będące odpowiedzią na nasze wystąpienie do Pana Prezydenta Rafała Dutkiewicza z zapytaniem o stan przygotowań do tej tak ważnej dla Szkoły inwestycji.
Oba pisma zamieszczam w IGLO z dostępem dla Rady Pedagogicznej naszego Liceum.

Trójkowa Akcja Krwiodawcza

Wszystkich (pełnoletnich!) Chętnych zapraszamy

na kolejną akcję krwiodawstwa - uwaga: zmiana - wtorek 14 XII.

Zbiórka koło portierni o 8.00 (lub w Centrum Krwiodawstwa ok. 8.45).

Należy mieć dowód lub paszport!

Szczegóły nt. krwiodawstwa: http://www.rckik.wroclaw.pl

Zapisy u Pani Pedagog i prof. Śliwińskiego.

Forum szkolne

Po kilku miesiącach przerwy ruszyło w końcu forum szkolne!

Zapraszamy na http://forum.lo3.wroc.pl/

« Α ... 30 31 32 [ 33 ] 34 35 36 »