Dziennik elektroniczny w III LO

Informacja dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli znajduje się w materiałach IGLO. Zapraszam.

Organizacja pracy Szkoły

...ujęta w formie kalenarium urzędowego, kalendarium wewnętrznego, programów zebrania inauguracyjnego i szkoleniowego Rady Pedagogicznej jest dostępna po zalogowaniu dla uprawnionych użytkowników w materiałach IGLO.

Zapraszam.

Program szkolenia wewnętrznego Rady

...Pedagogicznej III LO został opublikowany w IGLO. Plik programu jest dostępny po zalogowaniu wyłącznie dla nauczycieli.

Nowy plan lekcji

Nowy plan lekcji na rok szkolny 2010/2011 został opublikowany w IGLO. Zapraszamy do lektury i do planowania innych zajęć.

NABÓR NA WOLNE MIEJSCA w III LO

Informuję, że szkoła prowadzi nabór (tzw. III nabór) na wolne miejsca w klasach pierwszych w roku szkolnym 2010/2011:
Wolne miejsca:
- 1 miejsce w klasie architektonicznej,
- 3 miejsca w klasie matematyczno – informatycznej.
Podania należy składać w sekretariacie szkoły przy ulicy Składowej 5 najpóźniej do wtorku 24.08.2010 do godziny 14.00.

« Α ... 30 31 32 [ 33 ] 34 »