Inspektorem Ochrony Danych w LO Nr III jest Pan Tomasz Gorczycki.
Prosimy kontaktować się pod adresem tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Trójkowa akcja krwiodawcza

Wszystkich pełnoletnich serdecznie zapraszam na kolejną akcję rwiodawstwa. Zbiórka 8 lutego (wtorek) o godzinie 8:30 koło portierni lub w centrum krwiodawstwa ok. godziny 9:00.
Proszę pamiętać o dowodzie osobistym lub innym dokumencie ze zdjęciem i numerem PESEL. Więcej informacji o krwiodawstwie można znaleźć na stronie: http://www.rckik.wroclaw.pl/.

Belfer Roku 2011

...doroczna nagroda Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego dla najlepszego nauczyciela WF została przyznana Panu Profesorowi Tomaszowi Cygalowi.
Uroczystość wręczenia miała miejsce wczoraj w Hali Orbita. Pan Profesor odebrał nagrodę z rąk Wiceprezydenta Wrocławia Pana Jarosława Obremskiego i Przewodniczącego Związku Pana Bohdana Aniszczyka.
Gratulujemy Panu Profesorowi i cieszymy się razem z nim z tego wielkiego wyróżnienia.

Seminarium dla uczniów

..."Szczególna Teoria Względności dla początkujących" odbędzie się w dniu 7 stycznia 2011 ogodzinie 9.00 w gab. nr 26.
Materiały pomocnicze i ilustrujące temat seminarium znajdziecie na stronie seminarium.
Zapraszam serdecznie na seminarium i na stronę.

7 stycznia - dzień wolny od zajęć lekcyjnych

W dniu 7 stycznia 2011r nie odbywają się w szkole obowiązkowe zajęcia lekcyjne.
Zapraszam  uczniów do udziału w specjalnym programie zajęć opiekuńczych, naukowych i sportowych.
Szczegółowy program - w ogólnoszkolnym IGLO. Program  może jeszcze ulec rozszerzeniu / modyfikacji. Zajęcia są otwarte dla wszystkich chętnych.
Normalnie pracuje administracja  i sekretariat uczniowski.
Michał Głowacki

Informacja o...informacji

W materiałach IGLO i w dzienniku elektronicznym znajdują się informacje dotyczące:
- ocen PRZEWIDYWANYCH i KLASYFIKACJI  (uczniowie i nauczyciele)
- KALENDARIUM STYCZNIA (uczniowie i nauczyciele)
- szkolenia  (program, uczestnicy) w dniu 4 stycznia 2011 (tylko nauczyciele)
- zmian w PLANIE LEKCJI od 2011 r (8 nauczycieli i 6 klas, głównie III).
Serdecznie zapraszam do zapoznania się i do ew. weryfikacji danych.
Proszę wszystkich o przestrzeganie ustalonych wyżej terminów i procedur. To, z całą pewnością, wpłynie korzystnie na atmosferę pracy w dość napiętym "grafiku" początków Nowego Roku w naszej Szkole.

« Α ... 31 32 33 [ 34 ] 35 36 37 38 »