Inspektorem Ochrony Danych w LO Nr III jest Pan Tomasz Gorczycki.
Prosimy kontaktować się pod adresem tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Konkurs Fotograficzny FOT-ON

Rusza III edycja Wrocławskiego Konkursu Fotograficznego FOT-ON.

Więcej informacji na stronie: http://foton.lo3.wroc.pl.

Dni Wzajemnego Szacunku

...pod auspicjami Fundacji  Bente Kahan odbędę się w naszym Mieście w dniach od 6 do 9 listopada.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z programem obchodów na stronie Fundacji www.fbk.org.pl i na plakatach wywieszonych w Szkole.

Serdecznie zachęcam do udziału.

Drezdeński Zwinger we Wrocławiu

W najbliższy weekend (23-24.10.2010) będzie gościł we Wroclawiu Pan Michael Korey, Kurator Salonu  Matematyczno-Fizycznego w drezdeńskim Zwingerze. Jest znanym w świecie ekspertem w dziedzinie przyrządów stosowanych w matematyce i fizyce oraz znawcą historii tych nauk. Szczegóły jego pobytu i  prowadzonych zajęć znajdują się na stronie głównej Wroclawskiego Portalu  Matematycznego  www.matematyka.wroc.pl. Pan Michael Korey wygłosi m. in. wykład w ramach Wroclawskich Spotkań Matematycznych, na który serdecznie zapraszam zainteresowanych Nauczycieli i Uczniów.

Dziennik elektroniczny w III LO

Informacja dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli znajduje się w materiałach IGLO. Zapraszam.

Organizacja pracy Szkoły

...ujęta w formie kalenarium urzędowego, kalendarium wewnętrznego, programów zebrania inauguracyjnego i szkoleniowego Rady Pedagogicznej jest dostępna po zalogowaniu dla uprawnionych użytkowników w materiałach IGLO.

Zapraszam.

« Α ... 33 34 35 [ 36 ] 37 38 »