Wymiana młodzieży Wrocław – Ettenheim

W dniach 02—08.04.2017 r. gościliśmy uczniów niemieckich wraz z opiekunami z zaprzyjaźnionego Gimnazjum w Ettenheim w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Wspólnie uczestniczyliśmy w 2-dniowej wycieczce do Warszawy (5 – 6 kwietnia), podczas której niemieccy goście mogli poznać naszą stolicę. Dzięki wizycie w Muzeum Powstania Warszawskiego poznali historię miasta, a właściwie jej najtragiczniejszy fragment. Spacer po Starówce zakończył zwiedzanie Warszawy, którą wcześniej oglądaliśmy z okien autokaru. Wspólne zdjęcie przed Zamkiem Królewskim pozostanie miłym wspomnieniem dla nas wszystkich.

Wspólne zdjęcie przed Zamkiem Królewskim