LO nr III wicemistrzem Dolnego Śląska w LA

Niezwykły sukces odnieśli nasi uczniowie w Finale Dolnoślaskich Mistrzowstw w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych zdobywając w rywalizacji drużynowej WICEMISTRZOWSTWO Dolnego Śląska i to PODWÓJNE: zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Wielkie brawa i gratulacje szczególnie, że  po rówej walce ustąpiliśmy jedynie Szkole Mistrzowstwa Sportowego (Liceum nr II na Parkowej).

Słowa uznania i podziękowania kieruję także do Coacha naszej Reprezentacji - Pani Profesor Bożeny Brunner.
Jesteśmy z Was dumni, bo zaprzeczacie stereotypowi, że wyniki w nauce i sporcie nie mogą iść w parze (zwłaszcza te najwyższe). Tak nie musi wcale być. Wy dowodzicie (po raz kolejny), że może być odwrotnie!

MENS SANA IN CORPORE SANO :-)