REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA do LO nr III

Uwaga Kandydaci do LO nr III
Ogłaszam oficjalnie REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ do LO nr III na rok szkolny 2017/2018.
Oferujemy obecnie 19 wolnych miejsc, o które można się starać w rekrutacji uzupełniającej.
Są to:
- 7 miejsc w klasie matematycznej I A (uniwersyteckiej)
- 2 miejsca w klasie architektonicznej I B (klasa autorska)
- 4 miejsca w klasie matematyczno informatycznej I C
- 6 miejsc w klasach matematyczno fizycznych I D i I E.
Do klasy I A i klasy I B przyjmowani są kandydaci, którzy zaliczyli test uzdolnień kierunkowych (matematycznych lub rysunkowych). Wymóg ten nie dotyczy finalistów i laureatów oficjalnych olimpiad przedmiotowych (dla gimnazjów i liceów) oraz laureatów zDolnego Ślązaka.
Podanie o przyjęcie do jednej z wymienionych wyżej klas w ramach REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ (tzw. II nabór) należy złożyć do dnia 24 lipca do godz. 15.00.
Formularz podania (wniosku o przyjęcie) znajduje się na tej stronie w zakładce REKRUTACJA 2017/2018 (plik pdf, trzeci od góry na liście). Można także pobrać go w sekretariacie naszego Liceum.
W naborze mogą wziąć udział WSZYSCY chętni - także kandydaci przyjęci w I-szym naborze do innego liceum. Złożenie podania nie wiąże się z ryzykiem utraty miejsca w innym liceum.
II nabór odbywa się bez użycia narzędzi elektronicznych. W kwalifikacji Kandydaci posługują się kopiami dokumentów i nie ma potrzeby wycofywania oryginałów z innej szkoły.
Oryginały są dostarczane po ogłoszeniu listy kandydatów zakwalifikowanych do LO III w rekrutacji uzupełniającej, co nastąpi  w dniu 14 sierpnia 2017 w godzinach porannych (około 9.00).