Inspektorem Ochrony Danych w LO Nr III jest Pan Tomasz Gorczycki.
Prosimy kontaktować się pod adresem tomasz.gorczycki@coreconsulting.pl

Patronat Uniwersytetu nad LO nr III

Ważne dla Szkoły wydarzenie miało miejsce w dniu 25 września br. Umowa o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Wrocławskim i LO nr III została podpisana (prolongowana) na okres kolejnych 3 lat. Umowa obejmuje  patronat naukowy nad naszymi klasami matematycznymi "uniwersyteckimi" ze strony Pracowników Wydziału Matematyczno - Informatycznego U. Wr. Patronat Uczelni - zgodnie z deklaracją - będzie rozszerzony na klasy informatyczne.
Ze strony Uczelni w uroczystości podpisania Umowy udział wziął Dziekan Wydziału Pan Profesor Tomasz Jurdziński, a także Prodziekani - profesorowie Piotr Biler i Jarosław Byrka oraz Wicedyrektorzy d/s dydaktycznych Instytutów Matematycznego i Informatycznego dr hab. Andrzej Raczyński oraz dr Małgorzata Biernacka.
Nasza reprezentacja widoczna jest na zdjęciu.
Zdjęcie wykonał Michał z klasy III A - matematycznej "uniwersyteckiej".