Pożegnanie Dyrektora Stanisława Marcinca

Z głębokim żalem zawiadamiam, że w dniu 30 października 2016r. zmarł śp. Stanisław Marciniec, dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu w latach 1964-1968.
Składam wyrazy głębokiego współczucia Małżonce i Najbliżej Rodzinie Pana Dyrektora.
Pan Dyrektor Stanisław Marciniec zapisał się w historii Szkoły jako wspaniały Człowiek, świetny Organizator i wybitny Pedagog.
Był pierwszym dyrektorem Szkoły w  jej nowej siedzibie przy ulicy Składowej. Dzięki śp. Dyrektorowi Stanisławowi Marcińcowi Szkoła zachowała swój klimat i poziom, pomimo częściowej wymiany kadry i zmiany warunków pracy.
Zachowamy w pamięci najlepsze wspomnienie o Zmarłym.
Zachowamy także głęboką  wdzięczności za wkład Dyrektora w kontynuowanie najlepszych tradycji Szkoły, za ważne inicjatywy tworzące jej nową historię.