INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Zapraszam serdecznie na uroczystą Inaugurację Roku Szkolnego i Galę Olimpijską w LO nr III w dniu 4 września o godzinie 9.00.
Proszę klasy o zajmowanie miejsc zgodnie z podanym schematem.
Klasy I przychodzą do szkoły godzinę wcześniej, tj. na godzinę 8.00.
Serdecznie proszę Pierwszoklasistów o przeczytanie mojego listu. Proszę także o zapoznanie się z kilkoma informacjami praktycznymi na temat „szkolnej logistyki”.
Profesorów naszego LO zapraszam na pierwsze (wyjazdowe) spotkanie Rady Pedagogicznej w dniu 30 sierpnia o godzinie 10.00.
Oczekując Państwa Profesorów, nowych Nauczycieli, Uczniów, Pierwszoklasistów, Rodziców i Absolwentów na uroczystościach inauguracji nowego roku szkolnego w LO nr III serdecznie wszystkich pozdrawiam, łącząc wyrazy szacunku

04-wrze -2017 (poniedziałek)
Uroczysta Inauguracja nowego roku szkolnego
godz. 8.00 spotkanie uczniów klas I z Wychowawcą
godz. 9.00 ogólna inauguracja roku szkolnego i szkolna gala olimpijska
godz. 10.15 godzina wychowawcza dla wszystkich klas
godz. 11.30  Msza Św. w kościele p/w Św. Bonifacego rozpoczynająca Rok Katechetyczny i Rok Szkolny

05- wrze-2017 (wtorek)
8.15 – planowe lekcje
Klasy I piszą testy językowe (tzw. „placement test”):
* z języka angielskiego – na lekcji 4 (początek godzina 11.00)
* z języka niemieckiego – na lekcji 4 (początek godzina 11.35)

Uwaga: Blok Olimpijski dla klas I i nieliczne lekcje mogą zaczynać się już o godzinie 7.25 (na lekcji „zerowej”).  Proszę sprawdź to w planie swojej klasy.