Rekrutacja 2018/2019 do LO nr III. START!

Drodzy Gimnazjaliści!
Ogłaszam rekrutację do naszego Liceum. Otwieramy w tym roku 5 klas I: matematyczną – uniwersytecką, architektoniczną na bazie profilu matematyczno-fizycznego, matematyczno-informatyczną z rozszerzonym programem fizyki, teatrologiczną na bazie profilu matematyczno-fizycznego oraz klasę biologiczno-chemiczną.
Zapraszamy Was serdecznie!
Na tej stronie, w zakładce AKTUALNOŚCI znajduje się REGULAMIN REKRUTACJI z załącznikami (w tym siatki godzin klas, opis profili i systemu nauczania, kalendarium rekrutacji, druki i formularze rekrutacyjne).
Najbliższe terminy rekrutacyjne to:
Zgłoszenie na test (sprawdzian uzdolnień kierunkowych) do klasy matematycznej i klasy architektonicznej – kwiecień/maj do 11 maja 2018 (do godziny 15.00)
„Drzwi otwarte” –  7 kwietnia 2018,  godz. 9.00 – 13.00
Sprawdziany uzdolnień kierunkowych (testy kwalifikacyjne):
– klasa matematyczna (uniwersytecka) – 14 maja 2018, godz. 13.30
– klasa architektoniczna (matematyczno-fizyczna) – 19 maja 2018, godz. 8.30
W marcu nasi uczniowie odwiedzą Was w  macierzystych Gimnazjach. Liczę, że przyjmiecie ich serdecznie…
Tymczasem zapoznajcie się z Regulaminem, załącznikami, harmonogramem i rozglądnijcie się uważnie na naszej stronie.
Sporo informacji o nas, o uczniach, o naszych przekonaniach i Szkole znajdziecie w  obszernym wywiadzie, jakiego Portalowi Wroclife udzielił Dyrektor szkoły.
Pytajcie o wszystko naszych „emisariuszy”, dzwońcie do sekretariatu, przeglądajcie nasze strony i profil na fb.