INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Drodzy Trójkowicze.
Zapraszam serdecznie na uroczystą Inaugurację Roku Szkolnego i Galę Olimpijską w LO nr III w dniu 3 września o godzinie 9.00.
Proszę klasy o zajmowanie miejsc zgodnie z podanym schematem.
Klasy I przychodzą do szkoły godzinę wcześniej, tj. na godzinę 8.00.
Serdecznie proszę Pierwszoklasistów o przeczytanie mojego listu oraz o zapoznanie się z kilkoma informacjami praktycznymi na temat „szkolnej logistyki”.
Profesorów naszego Liceum zapraszam na pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie Rady Pedagogicznej w dniu 29 sierpnia o godzinie 9.00 (w budynku szkoły).
Oczekując Państwa Profesorów, nowych Nauczycieli, Uczniów, Pierwszoklasistów, Rodziców i Absolwentów na uroczystościach inauguracji nowego roku szkolnego w LO nr III serdecznie wszystkich pozdrawiam, łącząc wyrazy szacunku
SKRÓCONY KALENDARZ PIERWSZYCH DNI NAUKI
03-wrze -2018 (poniedziałek)
Uroczysta Inauguracja nowego roku szkolnego
godz.8.00
spotkanie uczniów klas I z Wychowawcą
godz.9.00
ogólna inauguracja roku szkolnego i gala olimpijska
godz. 10.130
godzina wychowawcza dla wszystkich klas
godz. 12.00
Msza Św. w kościele p/w Św. Bonifacego rozpoczynająca Rok Katechetyczny i Rok Szkolny
04- wrze-2018 (wtorek)
godz. 8.15
Planowe lekcje (plany lekcji dostępne są we wcześniejszym „newsie” na tej stronie)
Na lekcjach 6 i 7 odbędzie się obowiązkowy „placement test” dla klas I:
– z języka angielskiego (6 – ta lekcja)
– z języka niemieckiego (lekcja 7 – ma). )
Uwaga: Blok Olimpijski dla klas I i nieliczne lekcje mogą zaczynać się już o godzinie 7.25 (na lekcji „zerowej”).  Proszę sprawdź to w planie swojej klasy.
05- wrze-2018 (środa)
godz. 7.25
Planowe lekcje.
Na lekcji 2 odbędzie się obowiązkowa, wrocławska diagnoza z matematyki dla klas I.
06- wrze-2018 (czwartek)
godz. 7.25
Planowe lekcje.
Na lekcji 2 i 3 odbędzie się obowiązkowa, wrocławska diagnoza z języka polskiego dla klas I.