REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA. KWALIFIKOWANIE i POTWIERDZANIE WOLI

W dniu 21 sierpnia w godzinach przedpołudniowych ogłoszona zostanie lista kandydatów zakwalifikowanych do Szkoły w rekrutacji uzupełniającej. Lista pojawi się w module rekrutacyjnym prowadzonym przez Wrocław pod adresem rekrutacje.edu.wroclaw.pl  oraz w budynku Szkoły (w formie fizycznego wydruku).

Znalezienie siebie na liście nie jest równoznaczne z przyjęciem do Szkoły.  Warunkiem koniecznym przyjęcia jest  potwierdzenie przez rodzica/opiekuna kandydata  woli przyjęcia syna/córki w postaci przedłożenia oryginału świadectwa (Szkoły Podstawowej lub Gimnazjum) i oryginału zaświadczenia o wynikach z egzaminu gimnazjalnego/ósmoklasisty, o ile nie zostały złożone wcześniej w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły.

Potwierdzenia woli należy dokonać niezwłocznie i nie później niż do 29.08.2019 r. do godz. 15:00.