Rekrutacja dopełniająca (tzw. III nabór) do LO nr III

Uwaga Kandydaci do LO nr III.

W dniu jutrzejszym, tj. 30 sierpnia ok.  godziny 9.00, ogłosimy listę kandydatów przyjętych (oraz nieprzyjętych) w rekrutacji uzupełniającej.

Woli uczęszczania do naszej Szkoły nie potwierdziło 18 kandydatów.
Oferujemy zatem wolne miejsca
:

11 wolnych miejsc w klasach na podbudowie szkoły podstawowej:

• w klasie Ap (matematycznej – uniwersyteckiej) – 1 miejsce
  • w klasie Bp (architektonicznej) – 4 miejsca
  • w klasie Cp (matematyczno-informatycznej) – 1 miejsce
  • w klasie Dp (matematyczno-fizycznej) – 5 miejsc

7 wolnych miejsc w klasach na podbudowie szkoły gimnazjalnej:

• Ag  (matematycznej – uniwersyteckiej) – 3 miejsca
  • Bg (biologiczno-chemicznej) – 2 miejsca
  • Cg (matematyczno-informatycznej) – 2 miejsca

Do dnia 2 września do godziny 14.30 przyjmujemy podania osób pragnących dostać się do szkoły na wyżej wymienione, wolne miejsca.
W dniu 4 września 2019 r ok.  godziny 12.00 ogłosimy listę osób zakwalifikowanych. W dniu następnym, tj. 5 września najpóźniej do godziny 15.00, kandydaci zakwalifikowani powinni złożyć  oświadczenie o treści “potwierdzam wolę uczęszczania do LO nr III”, podpisane przez Kandydata i/lub Jego/Jej Rodziców.
6 września do godziny 15.30 – termin na dostarczenie oryginałów dokumentów kwalifikacyjnych Kandydata.

Uwaga. W procedurze dopełniającej w/w wolne miejsca  mogą brać udział  WSZYSCY chętni, za wyjątkiem  uczniów już przyjętych do naszej Szkoły (w I-szym lub w II-gim naborze). Warunkiem ubiegania się o przyjęcie jest terminowe złożenie podania wraz z wymaganymi załącznikami (o ile nie zostały złożone wcześniej w trakcie rekrutacji do naszej szkoły).