Czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek oświaty

W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA INFORMUJEMY

Liceum Ogólnokształcące zawiesza wszelkie zajęcia dydaktyczne w okresie od 12 marca 2020 r do 26 kwietnia 2020 r włącznie.

W tym czasie uczniowie nie przychodzą do szkoły i nie obywają się:

• Zajęcia lekcyjne
  • Zajęcia pozalekcyjne
  • Obozy,  sesje naukowe, rozgrywki sportowe, próby teatralne, wycieczki, plenery, warsztaty i wszelkie inne formy zajęć z uczniami.

UWAGA: od dnia 17 marca 2020 do odwołania szkoła jest zamknięta  dla interesantów zewnętrznych.

Sekretariat pracuje codziennie w godzinach od 8.00 do 14.00.

W razie pytań ze strony RODZICÓW lub w razie konieczności wydania lub złożenia dokumentów prosimy o kontakt telefoniczny (numer telefonu i dane teleadresowe w zakładce KONTAKT).

Dyrekcja szkoły pełni dyżur codziennie  w godzinach od 12.00 – 13.00.

W związku z zawieszeniem funkcjonowania obiektów sportowych (sale, siłownie, baseny itp.)  prosimy osoby korzystające z najmu w  LO nr III o  kontakt z Kierownikiem Administracyjnym (dane w zakładce KONTAKT)   celem ustalenia zasad odrobienia utraconych terminów.

W szkole zrealizowane zostały wszystkie zalecenia i instrukcje profilaktyki antywirusowej określone przez WHO (World Health Organization), Głównego Inspektora Sanitarnego, Premiera i Rząd RP w tym Ministra Edukacji Narodowej.

Nie odnotowano dotąd żadnego przypadku zarażenia koronawirusem wśród uczniów, pracowników lub nauczycieli szkoły.

Nauczyciele wszystkich przedmiotów prowadzą (do odwołania) zajęcia zdalne przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi komunikacyjnych.

Bieżący (codzienny) serwis informacyjno-organizacyjny dla Rodziców, Nauczycieli, Uczniów  oraz Pracowników Administracji i Obsługi  jest  w sposób ciągły dostępny po zalogowaniu w dzienniku elektronicznym LO nr III.

dyrektor LO nr III