OGŁOSZENIE o II NABORZE do LO nr III

Drodzy Kandydaci do LO nr III

Imienne listy kandydatów PRZYJĘTYCH w I – szym naborze do poszczególnych klas ogłoszone zostaną 19 sierpnia 2020 r w godzinach przedpołudniowych.

Ogłaszam już teraz, że nasze Liceum przystępuje z dniem dzisiejszym do  REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ na wolne miejsca. Są to miejsca, które nie zostały potwierdzone przez kandydatów zakwalifikowanych w I terminie. Oferujemy obecnie 28 wolnych miejsc, o które będzie można starać się w rekrutacji uzupełniającej (tzw. II nabór):

Są to następujące wolne miejsca:

• klasa A matematyczna uniwersytecka – 7 wolnych miejsc. Przy ubieganiu się o miejsce w tej klasie nie jest wymagany test uzdolnień kierunkowych
  • klasa B architektoniczna – 4 wolnych miejsc. Do tej klasy obowiązuje test uzdolnień kierunkowych
  • klasa C matematyczno informatyczna – 10 wolnych miejsc
  • klasa D matematyczno fizyczna  – 7 wolnych miejsc
  • klasa E biologiczno chemiczna – brak wolnych miejsc (wszyscy kandydaci potwierdzili wolę).

Przypominam, że wniosek o przyjęcie w II naborze należy złożyć na specjalnym, uproszczonym formularzu, który jest udostępniony na naszej stronie w zakładce DLA KANDYDATÓW. Harmonogram II naboru jest następujący:

• 19 sierpnia 2020 – jak była mowa wyżej, ogłosimy imienną listę kandydatów PRZYJĘTYCH w I naborze
  • 19-21 sierpnia 2020 do godziny 14.00 – następuje składanie wniosków o przyjęcie do szkoły wraz z załącznikami (kopie)
  • 25 sierpnia 2020 godzina 10.00 – ogłosimy listy zakwalifikowanych w II naborze
  • 26-27 sierpnia 2020 do godziny 14.00 – kandydaci potwierdzają wolę nauki w LO nr III  przez dostarczenie do Liceum oryginałów dokumentów
  • 28 sierpnia 2020 ok. godziny 10.00 – nastąpi ogłoszenie listy przyjętych w II naborze.

Uwaga:

W II naborze posługujemy się wyłącznie KOPIAMI (potwierdzonymi) dokumentów.

W II naborze mogą brać udział kandydaci przyjęci do innych szkół lub niezakwalifikowani do żadnej szkoły. Na tym etapie kwalifikowania nie ma potrzeby wycofywania dokumentów z innych szkół.

W II naborze nie uczestniczą kandydaci przyjęci do LO nr III  w I naborze (znajdujący się na listach PRZYJĘTYCH w I naborze). W przypadku zakwalifikowania w II naborze  do naszego Liceum  kandydat powinien  wycofać dokumenty z innej szkoły i dostarczyć do LO nr III celem potwierdzenia woli. W przypadku niezakwalifikowania  w II naborze do LO nr III kandydat zachowuje swoje wszystkie prawa wynikające z faktu bycia przyjętym do innego liceum w I naborze.

Czekamy na Wasze wnioski. Próbujcie. Nabór do wszystkich klas LO nr III (z wyjątkiem klasy biologiczno-chemicznej) jest w toku.

Powodzenia!