Wyniki egzaminu maturalnego 2020 w LO nr III

Szanowni Państwo, drodzy Absolwenci i aktualni uczniowie!

Wszyscy uczniowie klas III zdali tegoroczny egzamin maturalny (co nie jest żadnym zaskoczeniem). Na poziomie wyników średnich – zdali ten egzamin znakomicie z wszystkich przedmiotów, w obu zakresach – podstawowym i rozszerzonym (matura obowiązkowa i przedmioty wybrane dodatkowo).

Cieszy, że przedmiotów dodatkowo wybranych było sporo – po 2 lub 3 dla jednego maturzysty.

Szczegółowy rozkład wyników w podziale na klasy, z zaznaczeniem liczby przystępujących oraz na tle wyników Wrocławia i Dolnego Śląska przedstawiamy w prezentacji umieszczonej na tej stronie w zakładce WYNIKI / MATURA 2020.

Gratuluję Maturzystom. Świat staje przed Wami otworem – wybierajcie dobrze i mądrze.

Cieszę się razem z Rodzicami i Nauczycielami, którzy są bez wątpienia współtwórcami sukcesu maturzystów, który to sukces jest także sukcesem całej Szkoły.

Z szacunkiem i pozdrowieniem