Listy zakwalifikowanych w II naborze do LO nr III w r. szk. 2020/2021

Drodzy Kandydaci.

Gratuluję wszystkim uczniom zakwalifikowanym do naszego Liceum.

Przypominam, że warunkiem przyjęcia do szkoły jest potwierdzenie woli nauki przez dostarczenie oryginałów dokumentów. Należy to zrobić w dniach 26-27 sierpnia 2020 do godziny 14.00 .   Proszę nie zapomnieć o dołączeniu Karty Przyjętego do LO nr III oraz zgód na przetwarzanie danych osobowych, (szczegóły w ogłoszeniu dotyczącym wyników I – go naboru).  Wszystkie niezbędne formularze są dostępne na tej stronie w zakładce „Dla kandydatów”.

Ostateczne listy listy przyjętych  ogłosimy 28 sierpnia 2020 ok. godziny 10.00.

W zakładce  DLA KANDYDATÓW / PRZYJĘCI znajdziecie mój list  do uczniów nowych klas I, informacje organizacyjne i porządkowe , plany lekcji wraz z komentarzem oraz opis aspektów sanitarnych Waszego powrotu do szkoły pracującej w trybie  stacjonarnym od 1 września.

Proszę Was o śledzenie komunikatów na tej stronie. Ze względu na utrzymujące się ryzyko zakażenia mogą nastąpić zmiany organizacyjne, o których będę Was w tym miejscu informował.

Do zobaczenia 1 września o godzinie 8.00 w Liceum Ogólnokształcącym nr III.

Klasa A

Klasa B