Inauguracja nowego roku szkolnego w LO nr III

Uwaga uczniowie wszystkich klas.

Inauguracja nowego roku szkolnego w naszym Liceum odbędzie się w dniu 1 września według poniższego porządku.

• godz. 8.00        spotkania uczniów  klas I z Wychowawcami w wyznaczonych salach
  • godz. 9.00        inauguracja roku szkolnego w sali gimnastycznej (tylko dla klas I)
  • godz. 9.30        spotkania uczniów  klas III z Wychowawcami w wyznaczonych salach
  • godz. 10.00      spotkania uczniów  klas II z Wychowawcami w wyznaczonych salach

Wszystkich uczniów wchodzących na teren Szkoły obowiązuje:

• dezynfekcja rąk na wejściu
  • założenie maseczki
  • przestrzeganie zasady niezbliżania się do innych osób.

Maseczki można zdjąć po zajęciu miejsca w sali gimnastycznej (dystans 1,5 m) oraz po zajęciu miejsca w klasie (dystans 1,5 m).  Do szkoły nie mogą przychodzić uczniowie z objawami infekcji dróg oddechowych lub gorączką.

Uwaga pierwszoklasiści:

Na apelu ogólnym w sali gimnastycznej zajmujecie miejsca wyznaczone na schemacie ustawienia.  Po zajęciu właściwego miejsca możecie zdjąć maseczkę. Nie zbliżamy się do siebie, unikamy zagęszczeń i tłoku. Jesteśmy cierpliwi i czekamy, aż przejdą inni.

Stosujcie się do powyższych instrukcji w kolejnych dniach nauki w szkole.

Dyrektor szkoły.