Konkurs na projekt szkolnego muralu

Cześć, z tej strony nowy samorząd uczniowski. Pomimo panującej sytuacji rozpoczynamy działanie. Naszą pierwszą inicjatywą jest konkurs na projekt szkolnego muralu.
W związku z 75-leciem naszej szkoły z nadania dyrektora, na ścianie obok boiska powstanie mural. Chcemy, aby do tego przedsięwzięcia każdy mógł dołożyć swoją cegiełkę, więc przychodzimy do Was z propozycją konkursu. Pierwszym krokiem do wykonania muralu jest jego zaprojektowanie i to zadanie powierzamy Wam – uczniom oraz absolwentom. To właśnie Twoja praca może zostać uwieczniona na ścianie. Nagrodą za wygraną w konkursie będzie możliwość współpracy z profesjonalistą w realizacji muralu oraz parę innych nagród rzeczowych związanych z „Trójką”.

Warunki konkursu:
• Praca musi zawierać nawiązanie do naszej „Trójki” i jej historii, Wrocławia, naszego patrona oraz jubileuszu 75-lecia szkoły.
• Ściana ma 25m szerokości na 6m wysokości, więc Twoja praca musi odpowiadać tym wymiarom.
• Praca może być wykonana dowolną techniką (tj. może być to projekt graficzny, rysunek lub malunek).
• Pracę prosimy przesyłać w formie pliku PDF na naszego maila: samorzad@lo3.wroc.pl wraz z podpisem autora (lub autorów).
• Czas na przesłanie pracy do 13.12.2020r. włącznie.
W komisji konkursowej zasiądą: Dyrektor szkoły Tomasz Cygal, Pani Anna Pasikowska, Pani Hanna Łopuszańska, Pani Cecylia Witkowska oraz przedstawiciel samorządu uczniowskiego. Wynik konkursu ogłoszony zostanie 15.12.2020r.
Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem napisz do nas w celu uzyskania szczegółów!
Samorząd Uczniowski LO III