DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI do LO nr III

Zapraszam serdecznie gimnazjalistów i ich rodziców na Dzień Otwartych Drzwi w Liceum Ogólnokształcącym nr III we Wrocławiu, który odbędzie się 8 kwietnia 2017 r (w drugą sobotę miesiąca) w godzinach 9.00 - 13.00 w naszej siedzibie przy ulicy Składowej 5.
Szczegółowy program znajduje się w zakładce REKRUTACJA 2017/2018 na tej stronie.
W tej samej zakładce znajdziecie wszystkie informacje dotyczące naszej aktualnej propozycji rekrutacyjnej, wszystkie zasady regulaminowe naboru oraz pobierzecie niezbędne druki i formularze.
Regulacje prawne przedstawione przez nas mają,  po części, charakter projektu ze względu na brak Rozporządzenia rekrutacyjnego MEN i Zarządzenia Kuratora dotyczącego terminów rekrutacji. Po ukazaniu się tych aktów dokonamy weryfikacji przyjętych przez nas założeń projektowych i opublikujemy wiążącą wersję Regulaminu Rekrutacji do LO nr III.
Mamy nadzieję, że zmiany, o ile nastąpią, będą miały raczej kosmetyczny charakter i dlatego decydujemy się na podanie Wam zapisów naszego Projektu już teraz.
Z pozdrowieniem i serdecznym zaproszeniem do Trójki