Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w LO nr III

Drodzy Trójkowicze.
Zapraszam serdecznie na uroczystą Inaugurację Roku Szkolnego i Galę Olimpijską w LO nr III w dniu 2 września o godzinie 9.00.
Proszę klasy o zajmowanie miejsc zgodnie z podanym schematem.

Uwaga Pierwszoklasiści: klasy I przychodzą do szkoły godzinę wcześniej, tj. na godzinę 8.00.
Serdecznie proszę Pierwszoklasistów o przeczytanie mojego listu oraz o zapoznanie się z kilkoma informacjami praktycznymi na temat „szkolnej logistyki”.
Profesorów naszego Liceum zapraszam na pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie Rady Pedagogicznej w dniu 29 sierpnia o godzinie 9.00 (konferencja wyjazdowa) oraz w dniu 30 sierpnia o godzinie 9.00 (w miejscu).
Oczekując Państwa Profesorów, nowych Nauczycieli, Uczniów, Pierwszoklasistów, Rodziców i Absolwentów na uroczystościach inauguracji nowego roku szkolnego w LO nr III serdecznie wszystkich pozdrawiam, łącząc wyrazy szacunku