Test do klasy architektonicznej

UWAGA KANDYDACI do klasy ARCHITEKTONICZNEJ

Test uzdolnień plastycznych  dla kandydatów do klasy architektonicznej odbędzie się w najbliższy czwartek 2 lipca o godzinie 9.00 w budynku Liceum przy ulicy Składowej 5.

Kandydaci zgłaszają się najpóźniej o godzinie 8.30.  Do szkoły wchodzą oddzielnymi wejściami:

– osoby o nazwiskach zaczynających się nazwiskach zaczynających się od  litery A do M wchodzą do szkoły wejściem  oznaczonym W- 3 przez boisko szkolne (od tyłu szkoły),

– osoby o nazwiskach zaczynających się od litery  N do Z wchodzą do szkoły wejściem główny, po frontowych schodkach, oznaczonym  W-1.

Wchodzimy POJEDYNCZO, zachowując odstęp od siebie i bezwzględnie przestrzegając rygorów sanitarnych opisanych w niniejszych WYTYCZNYCH.  Proszę o zaopatrzenie się we wszystkie wymienione w WYTYCZNYCH środki ochrony osobistej.  Kandydaci niestosujący się do WYTYCZNYCH nie będą wpuszczeni na test.

Rodzice i osoby towarzyszące nie mogą wchodzić do szkoły.

dyrektor