Kalendarium pracy szkoły

Szanowni Państwo,
z uwagi na zmiany wprowadzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i przesunięcie terminu ferii zimowych zostaliśmy zmuszeniu do przeprowadzenia korekty w naszym planie pracy szkoły.

Pierwszy semestr nauki zakończy się w dniu 29 stycznia 2021 roku.

Do 15 grudnia należy powiadomić uczniów oraz rodziców o zagrożeniu oceną niedostateczną oraz o możliwym braku klasyfikacji z przedmiotu – wystarczy zapis w dzienniku elektronicznym w postaci zapisu oceny proponowanej na koniec semestru.

Ferie zimowe odbędą się w terminie 4.01.2021 -15.01.2021

18 stycznia do godziny 16:00, należy wpisać oceny proponowane dla wszystkich uczniów (oceny z przedmiotów oraz zachowania).

25 stycznia do godziny 16:00 proszę o wpisanie ocen ostatecznych.

Dzień 29 stycznia będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, w tym dniu odbędzie się Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna oraz podsumowująca pracę w pierwszym semestrze. Nauczyciele będą prowadzić pracę nad zamknięciem dokumentacji pierwszego semestru ( dzień wolny z katalogu dni wolnych przeniesiony z planowanego w dniu 4 stycznia ).

1 luty 2021 – rozpoczęcie drugiego semestru.

Pozdrawiam i w razie wątpliwości proszę o kontakt.
Tomasz Cygal