Pożegnanie śp. Józefa Sołtysa

Dnia 18 listopada 2020 odszedł na zawsze przyjaciel „Trójki” Pan Józef Sołtys. Był jednym z najbardziej życzliwych ludzi, oddanych całym sercem szkole. Bezinteresownie dzielił się z nami swoją fachową wiedzą i doświadczeniem. Na Jego pomoc zawsze mogliśmy liczyć.
Współtworzył z nami LO III – począwszy od 2003 r – kiedy to został Przewodniczącym Rady Rodziców i piastował to stanowisko do 2005 roku. W latach 2007-2009 był skarbnikiem Rady Rodziców. Oprócz pracy społecznej w Radzie Rodziców wielokrotnie wpierał „Trójkę” w zakresie doradztwa technicznego co bardzo przyczyniło się do rozwoju i modernizacji budynku szkolnego. Służył pomocą przy organizacji Jubileuszu 60-lecia i 70-lecia szkoły. W 2016 r. został nagrodzony złotym medalem LO III za współpracę ze szkołą.
Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Osobowickim, dnia 2 grudnia r. o godz. 12:00
Żegnamy wspaniałego, dobrego, zacnego Człowieka.
Wyrazy współczucia składamy Rodzinie.
Pracownicy szkoły.