Samorząd Uczniowski

Miło mi zakomunikować, że w wyniku wyboru dokonanego przez uczniów „Trójki” Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Małgorzata Galińska z klasy 2Cg. Pragnę powitać nowe władze uczniowskie: Marię Hreniak 2Cg, Wojciecha Króla 2Cg oraz Macieja Barańskiego 2Ag i życzyć im kreatywności, zapału i zaangażowania. Życzę dbałości o sprawy uczniowskie i dobrej współpracy z Dyrektorem oraz pozostałymi podmiotami szkoły takimi jak: Rada Pedagogiczna oraz Rada Rodziców LO III.
Powodzenia na nowej drodze 😊
Witając nowy samorząd uczniowski chcę podziękować za pracę na rzecz szkoły oraz uczniowskiej społeczności odchodzącemu Przewodniczącemu Michałowi Durkalec 3C oraz jego bliskim współpracownikom Paulinie Leszczuk 3C oraz Mikołajowi Rusieckiemu 3C.

Dyrektor LO III
Tomasz Cygal