Pożegnanie klas trzecich

Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci.

Randy Pausch powiedział: „Czas jest wszystkim co masz … i pewnego dnia może okazać się, że masz go mniej niż sądzisz”.

Mamy ciągle w pamięci dzień, w którym pojawiliście się w szkole pierwszy raz trzy lata temu. W tamtym dniu wydawało się, że mamy przed sobą bardzo dużo wspólnego czasu. To było „wczoraj”, a dzisiaj czas się żegnać.

Nie tak planowaliśmy nasze spotkanie w Trójce. Nie tak miały wyglądać ostatnie (często najpiękniejsze) miesiące w szkole.

Pandemia odebrała nam wolność a wraz nią wspólne spotkania: emocje, rozmowy, spory i uśmiechy. Odebrała nam CZAS a wraz z nim część szkolnego życia.

Szkoła bez Was była tylko zwykłym, zimnym budynkiem!

Mimo tego chcemy abyście wiedzieli, że jesteście dla nas bardzo ważni, że drzwi do Trójki będą zawsze dla Was przyjaźnie otwarte.

Ten ostatni czas był bardzo trudny dla nas wszystkich ale dzisiaj to Wy jesteście najważniejsi. W najbliższych dniach czeka Was sesja maturalna, pamiętajcie jesteśmy z Wami i dla Was. Będziemy zaciskać kciuki i wspierać Was przez cały czas.

Dziękujemy, że byliście z Nami i nigdy nie dajcie sobie wmówić, że jesteście „innym” rocznikiem. Jesteśmy z Was dumni.

Powodzenia!

Pracownicy administracji i obsługi