Podziękowania

Wrocław-miastem spotkań to słynne motto mówi o naszej wrocławskiej gościnności, ale także o miejscu przyjaznym i otwartym. Jeżeli to hasło moglibyśmy wykorzystać do opisania naszej szkoły, to byłoby to idealne podsumowanie tego, jaka jest „Trójka” – otwarta, przyjazna, tolerancyjna.
Trójka jest na wskroś wrocławska.
Placówka wspierająca ucznia, jego pasje i kreatywność.
To szkoła z przeszłości, która idzie odważnie w przyszłość.
Wystarczyło rozejrzeć się po sali, gdzie spotkali się ludzie z różnych pokoleń, o różnych przekonaniach i światopoglądach. Reprezentujący różne zawody i specjalności.
Wszystkich łączyło jedno – wspomnienia szkolnego czasu.
”Trójka” to szkoła, która na przestrzeni swojego istnienia wysłała w świat wielu znanych absolwentów. To szkoła, która tworzy elity Wrocławia, to stąd wyszło wielu profesorów, lekarzy, polityków, nauczycieli czy też biznesmenów.
Mamy zatem misję na najbliższe lata musimy dbać o pamięć tych, którzy odeszli, musimy także wspierać obecnych i stwarzać najlepsze warunki dla tych, którzy przyjdą!
Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do obchodów:
nauczycielom, rodzicom, uczniom, absolwentom. Kolejny raz pokazaliśmy, że działając, w zespole możemy więcej.
Zdaję sobie sprawę z pewnych niedociągnięć, za które bardzo przepraszam. Organizacja tak dużego przedsięwzięcia w stale zmieniającej się sytuacji pandemicznej nie była łatwa. Jednak dzięki Państwu pokonaliśmy trudności.
Dziękuję
Tomasz Cygal