Samorząd Uczniowski

Wybory nowego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego odbyły się kilka dni temu, natomiast w ostatni piątek odbyło się spotkanie z Janem Dziewońskim i jego współpracownikami: Niną, Michałem oraz Filipem. W trakcie spotkania zostały przedstawione plany na najbliższy rok urzędowania nowych władz SU. Po tej rozmowie jestem przekonany, że czeka nas rok ciekawych inicjatyw uczniowskich. Serdecznie gratuluję nowemu przewodniczącemu zwycięstwa w wyborach i życzę powodzenia w realizacji pomysłów. Liczę, że społeczność uczniowska będzie wspierać swoich przedstawicieli.
Wybory nowych władz to doskonała okazja, aby podziękować byłemu już samorządowi: Gosi, Marysi, Maćkowi i Wojtkowi. Chciałem podkreślić, że współpraca z Gosią Galińską oraz jej współpracownikami to była wielka przyjemność. Samorząd mimo pandemii i trudnych warunków związanych z izolacją, wykazał się profesjonalizmem i wieloma ciekawymi i co najważniejsze zrealizowanymi pomysłami. Dziękuję z całego serca.
Dyrektor LO III