Apel Olimpijski

Praca, talent, wytrwałość i pasja – to kluczowe elementy sukcesu, które wykazujecie na co dzień.
Wasza pasja jest widoczna w każdym projekcie, w każdym problemie, który rozwiązujecie, w każdym eksperymencie, który przeprowadzacie.
Wytrwałość pozwala Wam pokonywać trudności i osiągać cele.
Praca i talent to narzędzia, które Was napędzają do osiągnięć, o których niektórzy nie mogą nawet marzyć.
Warto również pamiętać, że te osiągnięcia to nie tylko Wasz sukces, ale także dowód na to, że jako Szkoła jesteśmy na właściwej ścieżce. Jesteście naszymi ambasadorami, którzy promują Trójkę na różnych poziomach, a Wasze sukcesy dodają nam motywacji do dalszej pracy.
Kontynuujcie swoją drogę z pasją i determinacją.
Jestem dumny z Was oraz każdego ucznia, który przejawia aktywność w obszarze konkursów, olimpiad, zawodów i wernisaży! Jestem dumny ze wszystkich uczniów tworzących społeczność Trójki!
Dziękuję Wam za zaangażowanie, pasję i wytrwałość. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej. Niech ta chwila będzie okazją do świętowania Waszych osiągnięć i inspiracją dla innych. Zwłaszcza uczniów którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole.