Dzień absolwenta – podziękowanie

Szanowni Absolwenci, Nauczyciele, Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Chciałbym serdecznie podziękować Wam za niezapomniany
III Dzień Absolwenta w Trójce. To był wyjątkowy czas pełen wzruszeń, radości i wspomnień, który pozostanie w naszych sercach. Chciałbym wyrazić naszą głęboką wdzięczność za Waszą obecność w murach szkoły.
Drodzy Absolwenci ten dzień był Waszym świętem, dziękuję za Waszą obecność, która dowodzi, że miło upływających lat macie Trójkę w sercu!
Szczególne podziękowania należą się emerytowanym nauczycielom – to dzięki Wam ten dzień był wyjątkowy. Wasza obecność, uśmiechy i cudowne wspomnienia sprawiły, że chociaż na moment przenieśliśmy się w młodzieńcze czasy.
Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele, Rodzice oraz Pracownicy Szkoły.
Wasza praca była nieoceniona. Dzięki Wam mieliśmy okazję spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób. Wasza dbałość i zaangażowanie w każdy szczegół sprawiły, że całe wydarzenie było nie tylko piękne, ale także sprawnie zorganizowane.
Dziękuję Wam za Waszą pracę i kreatywność w tworzenie tej niezapomnianej chwili.
Dzień Absolwenta w naszym liceum staje się już tradycją! Liczę, że wspólnie ze Stowarzyszeniem Absolwentów będziemy kontynuować ten fantastyczny projekt w kolejnych latach.
Z wyrazami szacunku,
Tomasz Cygal