Dzień nauczyciela

Szanowni Nauczyciele!
Z okazji Naszego święta, chciałbym wyrazić najszczersze życzenia i podziękowania w imieniu całego zespołu szkoły oraz naszej wspaniałej młodzieży. Wasza praca to fundament edukacji, dzięki której nasze liceum jest miejscem, gdzie uczniowie rozwijają swoje pasje, zdobywają wiedzę i kształtują swoją przyszłość.
Jesteście nie tylko nauczycielami, ale także przewodnikami i wzorcami dla naszych uczniów. Wasza wiedza, zaangażowanie i pasja są nieocenione. Dzięki Wam uczniowie nie tylko uczą się przedmiotów szkolnych, ale także uczą się o życiu, wartościach i odpowiedzialności.
Osobiście dziękuję za Waszą kreatywność, zaangażowanie, chęć współpracy. Jestem dumny, że mogę stać na czele tak wartościowej grupy.
P.S.
Do wakacji pozostało 6016 godzin 😉
Dyrektor
Click to listen highlighted text!