Trójkowy Dzień Profilaktyki Raka Piersi

W piątek 27 października w naszej szkole odbył się Trójkowy Dzień Profilaktyki Raka Piersi ( październik jest miesiącem świadomości raka piersi)
Głównym punktem tego dnia były wykłady prowadzone przez dyplomowaną pielęgniarkę ginekologiczno-położniczą Panią Joannę Olszanowską. W wykładach wzięło udział około 100 uczennic. W wykładach udział wzięła także Pani Anna Suchecka, nauczycielka naszej szkoły, która czynnie działa w środowiskach Amazonek.
Dodatkowo na wejściu do szkoły były rozdawane różowe wstążeczki – symbol walki z rakiem piersi.
Wielkie podziękowania kierujemy do Pani Joanny za ciekawy wykład oraz praktyczną prezentację profilaktyki oraz Pani Anny za edukowanie młodych kobiet i za chęć odwiedzenia naszej damskiej części społeczności. Osobne podziękowania dla Pani Marii Sztyglic za pomoc w organizacji wykładu.
Dziękujemy Dyrekcji za pomocą finansową potrzebną do przeprowadzenia akcji oraz
wszystkim uczennicom a szczególnie Małgosi Obodiak oraz nauczycielom, którzy czynnie wzięli udział w akcji oraz w jej w przygotowaniach gdyż zrobiliśmy wspólnie coś ważnego i pięknego!
Click to listen highlighted text!