WOLNE MIEJSCA W LO nr III

Uwaga Kandydaci do LO nr III.
W dniu  29 sierpnia o godzinie 10.00 ogłosimy listę kandydatów przyjętych (oraz nieprzyjętych) w rekrutacji uzupełniającej.

Woli uczęszczania do naszej Szkoły nie potwierdziły 2 osoby kandydujące do klasy matematyczno-fizyczno-teatrologicznej.
Ogłaszam zatem, że do 31 sierpnia do godziny 14.30 przyjmujemy podania osób pragnących dostać się do szkoły na wyżej wspomniane 2 wolne  miejsca w klasie mat-fiz-teatr.

W dniu 7 września 2018 r o godzinie 10.00 ogłosimy listę osób zakwalifikowanych. W tym samym dniu do godziny 14.30 oczekujemy  złożenia oświadczenia o treści „potwierdzam wolę uczęszczania do LO nr III” podpisanego przez Kandydata i/lub Jego/Jej Rodziców.

10 września do godziny 15.30 – termin na dostarczenie oryginałów dokumentów kwalifikacyjnych Kandydata.
Uwaga. W procedurze dopełniającej w/w wolne miejsca  mogą brać udział  WSZYSCY chętni, za wyjątkiem  uczniów już przyjętych do naszej Szkoły (w I-szym lub w II-gim naborze). Warunkiem ubiegania się o przyjęcie jest terminowe złożenie odpowiedniego wniosku wraz z wymaganymi załącznikami.