NOWA STRONA LO III

Szanowni Państwo, drodzy Trójkowicze.

Z prawdziwą przyjemnością oddajemy dziś do Państwa/Waszego użytku nową (oficjalną) witrynę  Liceum Ogólnokształcącego nr III.

Witryna została zbudowana przez Maćka Radeckiego i Konrada Siudzińskiego – uczniów klasy III E, którym składam podziękowanie za wykonanie tej niełatwej pracy. Dziękuję, Maćku! Dziękuję Konradzie!

Dziękuję także Panu Profesorowi Michałowi Spytkowskiemu, który opiekował się całym przedsięwzięciem oraz Panu Andrzejowi Szreterowi, który administruje serwerem, na którym działa strona.

Pragnę wyrazić nadzieję, że nowa witryna i jej strony tematyczne będą się intensywnie i bezpiecznie rozwijać służąc jak najlepiej Uczniom i Szkole.   Sprzyja temu nowoczesny format informatyczny, w którym zaprogramowana została strona. Mam nadzieję, że się sprawdzi w praktyce.

Z wyrazami szacunku i serdecznym pozdrowieniem