Sportowe podsumowanie roku szkolnego 20/21

Przywykliśmy od lat do tego, że z początkiem każdego roku szkolnego mamy dla Was wspaniałe informacje dotyczące wysokich miejsc „Trójkowiczów” w klasyfikacjach sportowych w województwie i we Wrocławiu. I nic tu się nie zmieniło, pomimo sytuacji epidemicznej, skróconych rozgrywek, nie zawsze możliwości startu w niektórych z nich, III LO na podium w trzech klasyfikacjach. Mamy trzy II miejsca we współzawodnictwach sportowych: w województwie, Wrocławiu i w klasyfikacji najaktywniejszych sportowo szkół w mieście!!! Puchary z roku poprzedniego za 1. miejsca w ww. klasyfikacjach zostają w naszej szkole i można je podziwiać nadal w hallu szkoły przy wejściu głównym.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnych, wielkich sukcesów Trójki.
Dziękujemy Dyrektorowi szkoły oraz Nauczycielom za współpracę, Uczniom za wyniki sportowe, Absolwentom i Rodzicom za wsparcie!
Jak zawsze należy podkreślić, pokazać wszystkim, że to nie przypadek, a w Trójce norma, że wyniki naukowe oraz sportowe są na tak wysokim poziomie.