Sukcesy uczniów profilu architektonicznego

Mamy przyjemność przekazać informację na tematu sukcesów uczniów profilu architektonicznego.
Wszystkie nagrody zostały zdobyte w ciągu ostatnich dwóch miesięcy:
– Adrianna Łysiak III B – Nagroda w XVIII Ogólnopolskiej Wiośnie Młodych Talentów Biennale 2023
– Hanna Froniewska II B – II miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie literacko-plastycznym Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas tysiąclecia naszym Patronem. „ Pokój w sercu – pokój na świecie ”.
– Bruno Kowal I B – Nagroda ( jedyna w grupie wiekowej do 17 lat ) w IX Ogólnopolskim Biennale Plastycznym „ Ikony popkultury „ przyznana przez Jury pod przewodnictwem Pani prof. Joannę Teper z ASP we Wrocławiu.
– Martyna Skrzeszewska I B, Yana Chapovska III B – otrzymały wyróżnienia w
IX Ogólnopolskim Biennale Plastycznym „ Ikony popkultury „ ( przyznano 3 w grupie wiekowej ).
– wyróżnienie w postaci zakwalifikowania pracy na wystawę pokonkursową otrzymały : Katarzyna Rosłaniec, Nela Chmielarska, Krzysztof Krzysztoń z III B, Marcelina Kopyś, Amelia Gryganiec, Jagoda Knopek, Laura Lewczyńska z IB
– Anna Mokrzan II B – Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Malarstwa ”Dzieci, Świat, Przyroda „ Koszalin 2023
Serdecznie gratuluję i dziękuję !