Groby nauczycieli

Zbliża się 1 listopada. To okazja, aby wspólnie oddać hołd naszym koleżankom, kolegom, nauczycielom, którzy odeszli, pozostawiając w naszych sercach niezatarte wspomnienia. Dzień ten to czas refleksji i zadumy.
Odwiedzając ich groby, poświęćmy chwilę, wspominając ich uśmiechy, mądrość i wsparcie, które od nich otrzymaliśmy.
Niech ta chwila refleksji pozwoli nam docenić znaczenie relacji z drugim człowiekiem.
Wspomnijmy, zapalmy znicze i oddajmy hołd tym, którzy odeszli. Niech ich pamięć będzie zawsze w naszych sercach.
Poniżej zamieszczamy mapy z miejscami pochówków nauczycieli oraz pracowników szkoły.
Zachęcamy do zapalenia znicza z logo Trójki, naklejki z logo szkoły można odebrać w sekretariacie.

Cmentarz Grabiszyński

Cmentarz Psie Pole