Szanowne Grono Pedagogiczne!
Z okazji Dnia Nauczyciela
Życzę Wam nieustającej cierpliwości – tej, która pozwoli Wam słuchać pytania „czy to będzie na ocenę?”, „czy kolejność jest obowiązkowa?” z uśmiechem i stoickim spokojem. Niech kawa w pokoju nauczycielskim zawsze będzie ciepła, rady pedagogiczne ciekawe a szkolne zebrania krótkie, konkretne i pełne aprobaty ze strony rodziców.
Życzę również dobrej energii, która pozwoli Wam z uśmiechem rozpoczynać zajęcia od 7:25!
Dziękuję za Waszą codzienną magię, bo tylko Wy potraficie zamienić chaos w wiedzę, a lekcje w przygodę. Niech każda tablica interaktywna współpracuje bez zająknięcia, a szkolny dzwonek wyznacza nie tylko koniec lekcji, ale i początek zasłużonego odpoczynku.
Dziękuję za Wasze zaangażowanie, pasję i niezłomną postawę wobec wyzwań codzienności. Wierzę, że z takim zespołem nawet najtrudniejsze zadania są do ogarnięcia!
Wszystkiego najlepszego, mnóstwo satysfakcji z pracy i nieustającej radości z tego, co robicie!
Z wyrazami uznania i sympatii,