Rekrutacja 2019/2020 do LO nr III (cd…)

Drodzy Gimnazjaliści !
Drodzy Ósmoklasiści !

Najbliższe terminy rekrutacyjne:
– Test predyspozycji do klasy matematycznej (gimnazjaliści) – 28 maja 2019 r, godzina 9.00
– Test predyspozycji do klasy matematycznej (ósmoklasiści) – 29 maja 2019 r, godzina 9.00

Uwaga ósmoklasiści. Zmiana w Regulaminie Rekrutacji!
Test predyspozycji do klasy architektonicznej (ósmoklasiści) odbędzie się 27 maja 2019 r o godzinie 9.00. Test będzie miał charakter wyłącznie DIAGNOSTYCZNY – jego zadaniem jest dostarczenie kandydatom informacji zwrotnej na temat programu i wymagań stawianych przez tę klasę. Wynik testu nie będzie wpływał na sumę punktów rekrutacyjnych i na przyjęcie do tej klasy.

Przypominamy, że udział w testach kwalifikacyjnych do klas matematycznych (zarówno po szkole podstawowej jak po gimnazjum) , a także w teście diagnostycznym do klasy architektonicznej (po szkole podstawowej) wymaga pisemnego zgłoszenia. Formularze zgłoszenia do pobrania w odpowiedniej zakładce.

Zgłoszenie na wszystkie testy przyjmujemy od 6 maja 2019 r do 14 maja 2019 r (do godziny 15.00) .

Na tej stronie, w zakładce DLA KANDYDATÓW znajdują się wszystkie podstawowe informacje rekrutacyjne. Jedna zakładka dotyczy kandydatów po szkole gimnazjalnej , druga (osobna) – po szkole podstawowej. W zakładkach znajdziecie Regulamin Rekrutacji, siatki godzin klas, opis profili i systemu nauczania, kalendarium rekrutacji, druki i formularze rekrutacyjne.

Ważne informacje o nas, o uczniach, o naszych przekonaniach i Szkole znajdziecie w  obszernym wywiadzie dla portalu Wroclife (rok 2018) oraz w wypowiedzi dyrektora z roku 2019 na temat sytuacji rekrutacyjnej obecnego „podwójnego rocznika”, opublikowanej przez portal konkret24.tvn24.pl .

Michał Głowacki

 

Skip to content Click to listen highlighted text!